EN
Ana Sayfaya Dön

MARS Hakkımızda

01

Biz Kimiz

MARS MEKANİK, ulusal ve uluslararası projelerde mekanik proje, taahhüt ve danışmanlık konularında sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle en doğru, en verimli ve en kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş bir şirkettir.

Şu ana dek yapmış olduğu projelerden edindiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde şirket bünyesinde farklı değerler oluşturmuştur. Bu değer farklılıklarını çalışanlarına, danışmanlarına, tedarikçilerine, projelerde bütünleşmiş bir şekilde çalıştığı tüm gruplara ve müşterilerine her projede yansıtabilmeyi başarmıştır.

Tasarım, zaman ve maliyet planlama ve analiz etme, uygulama, projeyi yönetme, operasyon ve işletme konusunda uzmanlaşmış çalışanlarıyla, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına verebileceği en iyi cevabı verebilmek ve gerçekleştirebileceği en iyi çözümü bulabilmek için çabalar.

Tüm bu en iyileri ararken en büyük gücünün çalışanları olduğunun farkındadır.

02

Mars Vizyonumuz

Bizim vizyonumuz, tamamladığımız her projede, çalışanlarımızdan müşterilerimize kadar bizimle işbirliği içinde olan herkesin adımızdan gururla söz ettiği, uzman olduğumuz mekanik proje ve taahhüt konusunda ulusal ve uluslararası alanda kabul edilen ve ilham verici projelerde yer alan süreklilik sahibi çok uluslu bir şirket olmaktır.

0
Tamamlanan Proje
0
Devam Eden Proje
0
Tüm Projeler

Farkımız

Farkımız Foto 1
Farkımız Foto 2
Farkımız Foto 3
05

MARS DEĞERLERİMİZ

Güvenlik

Bizim bir numaralı değerimiz çalışanlarımızdır. Bu yüzden işimiz onların iş güvenliğini sağlamak ile başlar.

İnsan

Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, alt yüklenicilerimize ve içinde bulunduğumuz topluma değer veririz. Çünkü onlar olmadan bizlerin var olamayacağının farkındayızdır.

Doğa

Yaptığımız her işte gücümüz yettiği sürece doğanın korunması için çabalarız. Gösterilebilecek çabanın da ancak işveren ve bizlerin ortak çabası ve aklı ile yapılacağına inanırız. Bu yüzden doğaya saygı duyan yapılara katkı sağlamaya heves duyarız.

Doğa

Biz müşterilerimizin kalite dediğinde bizleri hatırlamasını isteriz. Bu yüzden her işimizde artan kaliteyi benimseyen bir anlayışla çalışırız.

Dürüstlük, Şeffaflık ve Etik

Yaptığımız her işi şeffaf bir yönetim anlayışıyla yaparız. Bu şeffaflıkla yönetim anlayışımız ile devletimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karlı dürüstlükten ödün vermeyiz. Ayrıca etik davranış ilkelerin getirdiği tüm yükümlülüklerin de bilinciyle hareket ederiz.